Britten Open Podium bij 65-jarig jubileum

Veel amateurzangers genieten ervan met een instrumentalist liederen tot klinken te brengen op een Leden-voor-ledenconcert, bij workshops of op andere podia. Deze duo’s zijn van harte welkom op het Open Podium tijdens de jubileumviering op zondag 18 oktober in Utrecht.

Dit jaar wordt de 50e sterfdag van Benjamin Britten herdacht. Hij schreef veel vocale muziek en talloze prachtige liederen en arrangementen voor solozang met begeleiding. Het Open Podium is daarom gewijd aan Britten.

Er zijn twee blokken van een uur ingeruimd voor dit Open Podium, van 12.30-13.30 uur en van 15.00-16.00 uur, beiden in de Punt van TivoliVredenburg met een mooie vleugel.

De voorkeur gaat uit naar duo’s zang met piano, harp of gitaar. Voor wie geen begeleider heeft, staan Femke de Graaf en Bas Verheijden paraat.

De toegang tot deze Jubileumdag bedraagt slechts € 25 voor leden, deelname aan het Britten Open Podium is vervolgens gratis. Met ca. 8 minuten muziek per duo kunnen 12 duo’s deelnemen.

Welke voorwaarden voor deelname hanteren we?

Zanger(es)

  • gevorderde amateur 
  • lid van VvhL (lid worden bij aanmelding kan ook)


Instrumentalist

  • pianist(e), harpist(e) of gitarist(e)
  • hoeft geen amateur of lid van Vrienden van het Lied te zijn


Aanmelding
Vul in het formulier onderaan deze pagina uw gegevens in. Plaatsing is op volgorde van binnenkomst. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen en de duur per lied kunnen 2 of 3 liederen worden uitgevoerd. Elk optreden duurt maximaal 8 minuten. De jubileumcommissie kijkt bij de samenstelling van het programma vooral naar de diversiteit en zal een overmaat aan doublures proberen te vermijden.

De aanmelding sluit op 6 september. Geef u nu op om verzekerd te zijn van een plaats. Wanneer het maximale aantal aanmeldingen is bereikt wordt de inschrijving gesloten. Het is mogelijk om daarna op een korte wachtlijst geplaatst te worden.

 

Aanmelden