Britten Open Podium bijna vol!

Tijdens de jubileumviering op 18 oktober geniet u van prachtige recitals door gerenommeerde musici én is er volop ruimte voor amateurmusici. De animo is groot en voor het Britten Open Podium zijn nog maar enkele plaatsen beschikbaar. Meld u nog snel aan!

Voor het Britten Open Podium nodigen wij met veel plezier gevorderde amateurzangers en -duo’s uit om op te treden in De Punt van TivoliVredenburg. Iedere deelnemer krijgt maximaal acht minuten podiumtijd.

Zangers dienen lid te zijn van Vrienden van het Lied. Voor begeleiders (pianisten en eventueel gitaristen of harpisten) geldt deze voorwaarde niet. Heeft u geen eigen begeleider? Dan staan Femke de Graaf en Bas Verheijden paraat.

Wacht vooral niet te lang met aanmelden, want er zijn op dit moment nog slechts vier plaatsen beschikbaar. Aanmelden kan via het formulier onderaan de pagina.

Eerbetoon aan Britten

Tot slot maken wij u graag attent op een bijzonder eerbetoon door Graham Johnson aan Benjamin Britten: The Sorcerer’s Apprentice(2023), een erudiete én persoonlijke beschouwing over Brittens indrukwekkende oeuvre. Van harte aanbevolen.

Bekijk The Sorcerer’s Apprentice >

 

 

Sign up