nieuws

Lijkt het u leuk om ook eens een terugblik te schrijven of hebt u foto’s gemaakt van een huisconcert? Hebt u nieuws dat voor leden en andere belangstellenden interessant kan zijn? Laat het ons weten door een mail te sturen aan nieuws@vvhl.nl We delen het graag!

In verband met de zomervakantie is de redactie van de nieuwsbrief zaterdag 2 t/m zondag 24 augustus niet in de gelegenheid te reageren op mails en ingezonden artikelen. Vanaf maandag 25 augustus pakken we de draad weer op met nieuws, terugblikken en meer.

In verband met de feestdagen is de redactie van vrijdag 20 december t/m zondag 5 januari niet in de gelegenheid te reageren op mails en ingezonden artikelen. Vanaf maandag 6 januari pakken we de draad weer op met nieuws, terugblikken en meer.

Talking about Nights in Rotterdam

Op een zonovergoten zondagmiddag aan de rivier, in het monumentale Van Cappellenhuis in Capelle aan den IJssel, traden 6 april voor ons op de deelnemers van de masterclass van 8 maart, tezamen met hun docenten Henriette Feith en Maurice Lammerts van Bueren.

Een nieuwe ‘Winterreise anders’

In 2024 vond de eerste ‘Winterreise anders’ plaats in het sfeervolle Orgelpark van Amsterdam, waar bariton Jan Willem Baljet en harmoniumspeler Dirk Luijmes het publiek betoverden. Dit jaar brengen sopraan Irene Maessen en fortepianiste Ursula Dütschler hun verrassende versie van deze winterse reis.

Chanting to Paradise

Bariton Vincent Kusters maakt u graag attent op een bijzonder opmaatconcert voor de Heiligdomsvaart Maastricht, getiteld Chanting to Paradise. Het concert vindt plaats op 25 mei 2025 om 15.00 uur in de Sint-Janskerk te Maastricht.

Ongelooflijk mooi en ontroerend

Op zondag 23 maart werd het publiek in regio Zeeland getrakteerd op het ongelooflijk mooie en ontroerende recital Verschwiegene Lieder … Bariton Robbert Muuse en pianiste Micha van Weers brachten muziek van vervolgde, joodse componisten uit de holocaust.